مجموعه کتاب های آفیس ۲۰۰۷

پس از چند سال انتظار و کش و قوس های فراوان و تاریخ های ضد و نقیض در رابطه با عرضه نسخه ی جدید از بسته بزرگ و مطرح و بسیار پرطرفدار نرم افزارهای اداری آفیس، سرانجام وعده ی کمپانی بزرگ مایکروسافت تحقق یافت و تاریخ عرضه ی رسمی این محصول بسیار پرطرفدار اعلام شد . کمپانی مایکروسافت رسما تاریخ عرضه ی رسمی مجموعه ی قدرتمند نرم افزار 2007 Microsoft Office System خود را که پیشتر به Office 12 شهره بود را 30 نوامبر 2006 اعلام نمود و کاربران را برای آن روز موعود آماده کرده است .
در نسخه ی 2007 از بسته ی اداری کمپانی مایکروسافت که همگان مدت ها منتظر عرضه اش بودند آخرین نسخه از نرم افزارهای رایج و قدیمی این بسته همراه با بسیاری از نرم افزار های جدید و مطرح و بسیار مفید اداری شرکت مایکروسافت وجود دارند که تغییرات بسیار چشمگیری هم از لحاظ ظاهر و زیبایی و هم از لحاظ قدرت و کارایی نسبت به نسخه های پیشین کرده اند که به وضوح دیده می شود.

سایت ام اس پی سافت کتاب های اموزشی این مجموعه نرم افزاری بسیار کاربردی را برای شما دوستان و دوست داران Microsoft Office اماده کرده است.با ارزوی موفقیت و پیشرفت شما دوستان عزیز ام اس پی سافتی.

کتابها:

 کتاب آموزش نرم افزار Excel 2007

کتاب آموزش نرم افزار Word  2007

کتاب آموزش نرم افزار PowerPoint 2007

کتاب آموزش نرم افزار Access 2007

 

 

دانلود

/ 0 نظر / 23 بازدید